Femsilk Kristal Aktif Altın İnci Nemlendirici Kırışıklık Önleyici Parlatıcı Krem,58ml.

Femsilk Crystal Active Gold Pearl Radiance Cream and Anti Wrinkle Firming Eye Essence

YENİ

• Tüm cilt tipleri için uygundur

• Parfüm İçermez – Dermatolojik Onaylıdır

Femsilk Kristal Aktif Altın İnci Nemlendirici Kırışıklık Önleyici Parlatıcı Krem, yaşlanma belirtilerinin yüzeysel düzeltilmesinden öte fayda sağlar. Kristal aktif altın, kollajen, inci tozu, ginseng ekstresi, ganoderma özü ve kırmızı üzüm çekirdeği ekstresi birleşimindeki bu eşsiz formül, cilt hücre yenilenmesini arttırır. Altının antioksidan özelliği cilt bazal tabakası üzerinde hücresel büyümeyi aktive eder ve cilt elastikiyetini yeniden sağlar. Güneş hasarı nedeniyle neden olabilecek yaşlılık lekeleri ve pigmentasyonu önler.
Femsilk Kristal Aktif Altın İnci Nemlendirici Kırışıklık Önleyici Parlatıcı Kremi özel formülü cilde hızlıca nüfuz eder, toksinlerin etkilerini azaltarak kan dolaşımını artırır. Kırışıklıkların oluşumu azalır ve cildiniz ipeksi bir parlaklık kazanır. Günlük kullanım sayesinde, kırışıklıkların içi doldurulur. Cilde derinden etki ederek, cildin gençlik ve tazeliğini yeniden ortaya çıkarır. Anti-aging etkisinin yanısıra, olağanüstü bir cilt bakım ürünü olan Femsilk Kristal Aktif Altın İnci, Nemlendirici Kırışıklık Önleyici Parlatıcı Krem, tüm cilt yapılarının yaşamsal faktörleri üzerinde sonsuz yenilenme etkisi ile kutsal güzelliği ortaya çıkarır.

Mükemmel nemlendirilmiş, derinden beslenen nemli ve dolgun cilt, sonsuza dek yenilenmiş olarak ortaya çıkar. Ten rengi ışıl ışıl ve pürüzsüz olur. Yüz hatları sıkılaşarak düzelir ve güçlenir. Siz güzelliğinizle ışık saçarsınız.

Cildinize Femsilk Kristal Aktif Altın İnci nemlendirici krem ile altın ışıltısı verin!

Nasıl Kullanılır: Cilt temizliği sonrası her gün sabah ve akşam Femsilk Kristal Aktif Altın İnci Nemlendirici Kırışıklık Karşıtı Parlatıcı Kremi uygulayın. Uygulamadan önce iyice karıştırın ve ekli kaşığı kullanarak yavaşça yukarı doğru dairesel hareketlerle cilt içine masaj yapın -Göz bölgesi hariç.-

Ana Malzemeler: Kristal aktif altın, kollajen, inci tozu, ginseng ekstresi, kırmızı üzüm çekirdeği ekstresi.

Categories: cream

Comments are closed.